Elliot Parry, Louise Cox
Advertising
Evelyne Wyss, Morgan-Lee Wagner, Marco Russo
Advertising
Hugo Hernandez, Aaron Davidoff
Advertising
Jon Gruber, Dan Morris, Oleg Pak
Advertising
Luis Carlos Pombo, Nick Romano
Advertising
Naomi Taylor
Advertising
Hamish McEachern
Graphic Design
Tom Flynn, Calum Hughes
Graphic Design
Oscar Gierup, Jacob Altman
Digital & Technology
Dominic Tung, Daniel Liakh, Josh Croston
Advertising
Klara Vilshammer, Simone Wärme
Advertising
Natalie Palmer
Advertising
Oscar Gierup
Advertising
Philippa Allen
Advertising
Valeria Isadora Moreno Turcott
Advertising
Adelina Bran
Architecture, Engineering & Interior Design
Claire Armstrong-Gautier
Architecture, Engineering & Interior Design
Izzi Hays
Architecture, Engineering & Interior Design
Julia Mulders
Architecture, Engineering & Interior Design
Shumirai Mungwira
Architecture, Engineering & Interior Design
Young-Tack Oh
Architecture, Engineering & Interior Design
Ester Gradisar
Fashion & Textiles
Hope Stubbs
Fashion & Textiles
José Daniel Rodríguez, Igor Gripowski
Fashion & Textiles
Leung Jia Jun
Fashion & Textiles
Noga Sapir
Fashion & Textiles
Rachel Goldie
Fashion & Textiles
Sebastinella Dunne
Fashion & Textiles
Rachel Brain, Rosemary Havener, Stephanie Lai, Vivian Zhu
Architecture, Engineering & Interior Design
Abigail Smith
Film & Photography
Eilidh Smith
Film & Photography
Hani Lees Dresner
Film & Photography
Isabella Stokes
Film & Photography
Jack Proctor
Film & Photography
Nathan Walker
Film & Photography
Anna Han
Graphic Design
Ashley Schofield
Graphic Design
Dominic Parsons
Graphic Design
Hamish McEachern, Peter Webster
Graphic Design
Seb Summers
Film & Photography
Kira Gardner
Graphic Design
Lucy Grainge, Juliette Duffy
Graphic Design
Aoife O’Doherty, Lydia Barber, Charlotte Allen, Scarlet Chetwin, Ollie George
Graphic Design
Shangning Wang
Graphic Design
Emily Brook
Product & Structural Design
Emma Kennedy-Flanagan
Product & Structural Design
Ieva Ratyte
Product & Structural Design
Sinead Kirby
Product & Structural Design
Yik Ching Lee
Product & Structural Design
Andrea Rizzotto
Product & Structural Design
Christoffer Boas, Jeppe Vidstrup
Product & Structural Design
Oscar Garcia
Product & Structural Design
Amber Ruske
Digital & Technology
Gina Hopkins
Digital & Technology
Jacob Sutton
Digital & Technology
Marie Frederiksen, Cecilie Larsen
Digital & Technology
Max Lom-Bor, Henry Kirby
Digital & Technology
Nathan Brown
Digital & Technology
Olga Casanova Talens
Digital & Technology
Oscar Gierup, Kristina Samsonova
Digital & Technology
Catherine Prowse, Jade Evans
Animation
Hampus Elfström, Sarah Wasley
Illustration
Lucy Cripps
Illustration
Martin Egger
Animation
Rhiannon Brackpool, Zoë Stott
Illustration
Sara Girelli
Illustration
Lottie Fox-Jones
Illustration
Lottie Fox-Jones
Illustration
Lauren Coelho
Illustration