Andrea Serrano Villaverde, Stefanie Salguero & Sergio Martín
Advertising
Lucy Donagh
Advertising
Rosanna Rossetti
Advertising
Hannah Underwood, Megan Hunt, Jacob Jones & Liam Abraham
Advertising
Viktorija Dunauskaite
Advertising
Andrew Gonzalez, Jelly Marasigan, Shannon Deuel, Felipe Silva & AJ Acevedo
Advertising
George Harrid & Liam Mead
Advertising
Jacob Grandt & Jakob Lykke Jensen
Advertising
Christian Skjøtt & Jesper Uttrup
Advertising
Reyes de Leon
Advertising
Olga Teplova & Andrea Llano Tamayo
Advertising
Chang Guo & Wanhong Chen
Advertising
Isabelle Lane
Architecture, Engineering & Interior Design
Ase Vikse
Architecture, Engineering & Interior Design
Louise Mather
Architecture, Engineering & Interior Design
Alice Burgin & Yiling Li
Architecture, Engineering & Interior Design
Matt Thurgood
Architecture, Engineering & Interior Design
Gemra Dominika
Digital & Technology
Sasha Midgley & Alycea Marx-Blackwell
Digital & Technology
Lequn Lu
Digital & Technology
Annette Palmar & Nathalie Pludwinski Adatto
Digital & Technology
Mingyue Peng
Digital & Technology
Wenxuan Xiao
Digital & Technology
Maidenly Pham & Paola Delgado
Digital & Technology
Georgia Read
Digital & Technology
Faith Richardson
Digital & Technology
Rowena Shaw
Digital & Technology
Conor Sheridan
Digital & Technology
Leyla Sitki
Digital & Technology
Sara Solo
Digital & Technology
Maya Summers, Stewart Humphreys & Pia Misra
Digital & Technology
Margherita Teodori & Carolina Latorraca
Digital & Technology
Brandon Thomas
Digital & Technology
Anastasija Vojevodko
Digital & Technology
Jiuchong Wang
Digital & Technology
Katy Wheeler
Digital & Technology
Eric Lee, Harrison Unruh & Troy Mock
Digital & Technology
Ellie Littlemore
Digital & Technology
Ellie Littlemore & Anna Bargery
Digital & Technology
Raquel Fernandez
Fashion & Textiles
Teena Godnani
Fashion & Textiles
Krishma Sabbarwal
Fashion & Textiles
Tomar Nidhi
Fashion & Textiles
Ronald Tumuhairwe
Fashion & Textiles
Ahmad Al Saif
Digital & Technology
William Bird
Digital & Technology
Rebekah Bowler
Digital & Technology
Tyra Cadogan
Digital & Technology
Carolie Zimmerman
Digital & Technology
Palak Choudhary
Digital & Technology
Kelly Conklin
Digital & Technology
Lucy Davidson
Digital & Technology
Cristina de Blas Dilla & Daniel Guiu Alonso
Digital & Technology
Mathéo Delannoy
Digital & Technology
Doris Mari Demetriadou & Alex Xenophontos
Digital & Technology
Hatem El Akad, Refaat Rico, Abdo Soliman & Ahmed Radwan
Digital & Technology
Emily Claridge
Digital & Technology
Matthew Hamer
Digital & Technology
Doohee Hong
Digital & Technology
Leslie John & Ajaj Thompson
Digital & Technology
Katie Braham
Fashion & Textiles
Jade Duncan-Knight
Fashion & Textiles
Weisong Li
Film & Photography
Erin Ross
Film & Photography
Rayanne Young
Film & Photography
Andrea Cejudo
Film & Photography
Emmi Lydia Kivinen
Film & Photography
Chien Tzu Kung
Film & Photography
Matthew Clark, Eliza Wallis Sam Pratt & Harry Balchin
Graphic Design
Lucy Rushton
Graphic Design
Jouly Salama
Graphic Design
Chloe Sauer
Graphic Design
Eleanor Smith
Graphic Design
Danni Tostevin
Graphic Design
Veronika Marxer, George Thomas, Finn Davies, Jacob Tomes & Francis McCullagh
Graphic Design
Hannah Underwood, Megan Hunt, Jack Vile & Rosanna Turk
Graphic Design
Agata Walas
Graphic Design
Junxian Wang
Graphic Design
Areeba Warraich
Graphic Design
Chi Zhang
Graphic Design
Yi Zhang & Christina Leighton
Graphic Design
Andrea Zlotnick & Erica Laz
Graphic Design
Rory Cotter
Graphic Design
Sarah Jamieson
Graphic Design
Elizabeth Koay & Claudia Foo
Graphic Design
Jessica Lewis
Graphic Design
Ellie Liew
Graphic Design
Will Lonsdale
Graphic Design
Alberto Mastroeni
Graphic Design
Jake Naparstek
Graphic Design
Ammarah Orhon
Graphic Design
Laura Orton
Graphic Design
Sam Quinn
Graphic Design
Jazmin Rice
Graphic Design
Lucia Rossetti
Graphic Design
Hollie Edward
Graphic Design
Lydia Fernyhough & Abigail McMahon
Graphic Design
Zoe Foster
Graphic Design
Marie Gatke
Graphic Design
David Hamilton
Graphic Design
Francesca Hanley & Lucy Child
Graphic Design
Megan-Eve Hollins & Hazel Barber
Graphic Design
Annie Arnold
Graphic Design
Louise Baskerville
Graphic Design
Ness Bass
Graphic Design
Anastasia Beedham
Graphic Design
Julie Bennett
Graphic Design
Rachael Blackburn
Graphic Design
Jack Brady
Graphic Design
Adam Breckons
Graphic Design
Megan Cornish
Graphic Design
Tom Cornwell
Graphic Design
Nicholas Davis
Graphic Design
Lily Dryden
Graphic Design
Gabrielle Duxbury
Graphic Design
Georgia Tunesi
Marty Walpole
Nove Wong
Yuchen Xia
Yongkuan Yu, Lanzhu Fang & Ran Zheng
Mingke Zhang
Saskia Tomlinson & Geena Gasser
Annie Simlund
Alona Skidan
Megan Smith
Ellie Daniel
Hollie Deane
Daisy Dingley
Molly Ford
Victoria Furze
Tom Henderson
Emily Hilditch
Daisy Mojave Holland
Rose Jenkins
Bethany Jones
Elouisa Jones
Sveinn S. Kristjansson
Lydia Lees
Yu-Han Liu
Laura Nye
Meria Palin
Imi Ridley
Emily Jones
Product & Structural Design
Maya Kumaran & June-Summer Kim
Product & Structural Design
Anastasia La Sala & Stephanie Ward
Product & Structural Design
Tabatha Pearce Chedier
Product & Structural Design
Emily Pearson, Diane Portgal, Johnna Yazgan & Yi Huang
Product & Structural Design
Carlos Peña Tur
Product & Structural Design
Saffron Rutter
Product & Structural Design
Lotte Schloer
Product & Structural Design
Elliot Scott
Product & Structural Design
Taboada Romo de Vivar Sergio Dario, Salazar Veronica & Mendoza Elvia
Product & Structural Design
Hannah Underwood
Product & Structural Design
Lauren Weiss & Cara Resnick
Product & Structural Design
Stacey Yip
Product & Structural Design
Kiran Bansal
Lucy Bentley
Tzu-Chun Chang
Francesca Parisi & Riona Menezes
Product & Structural Design
Maria Galaz
Product & Structural Design
Mayra Karin Garza Torres
Product & Structural Design
Courtney Grant
Product & Structural Design
Shaun Leishman
Service Design
Jiaxuan Liu
Service Design
Alice Lynn
Service Design
Alejandro Aramis Martínez
Service Design
Charlotte McMahon
Service Design
Angus Meikle
Service Design
Kat Mellor
Service Design
Sara Olivetti
Service Design
Matthew Ponting
Service Design
Katie Sayer
Service Design
Holly Small & Joe Keech
Service Design
Lorna Dolman
Product & Structural Design
Lucy Donagh
Product & Structural Design
Abegayle Elmes
Service Design
Itzel Robles, Bárbara Vega Salazar, Emilio Morcos Díaz & Mónica Fidalgo Guzmán
Service Design
Annie Harding
Service Design
Jasmine Hawkins
Service Design
Lucy Hook
Service Design
Owen Hornsby
Service Design
Hatem El Akad, Josh Peterson & Willow Ennen
Advertising
Paola Delgado Cornejo & Devika Dalal
Advertising
Robert-James Allen
Advertising
Daniel Azar, Karl Linderoth & Giovanna Ribeiro Carneiro da Cunha Pereira
Advertising
Vanessa Bittante
Advertising
Kennedy Choi & Grace Cha
Advertising
Ellie Daghlian
Advertising
Lucy Davidson
Advertising
Palak Kapadia, Yashashree Samant, Saloni Doshi & Nagma Dhingra
Advertising
Cherry Leung
Advertising
Yukun Li, Meiling Yu, Sheik Sheriff
Advertising
Marianna Lupina
Advertising
Shraddha Mandale
Advertising
Liam Mead, Ian Nabong, Harriet Davey, Megan Barclay & Joe Atkin
Advertising
Roisin Mennell
Advertising
Connor Montford
Advertising
Jeremy Pedro & Rowan Elgoweiny
Advertising
Wai Ching Jasmine Poon
Advertising
Lauren Weiss
Advertising
Amanda Wennberg, Freija Edlund & Rasmus Holmqvist
Advertising
Amanda Wennberg & Freija Edlund
Advertising
Kin Yin Yu, Yu Hin Wong, Pui Yan Lo, Wing Yan Tam
Advertising
Yongkuan Yu & Lanzhu Fang
Advertising
Alexandra Erber, Monse Solis & Mary Hampton Farr
Advertising
Mary Kingcott & Abbie Perring
Advertising
Riona Menezes, Sophie Sinnott, Saffron Lee, Francesca Parisi & Goda Kariukstyte
Advertising
Caroline Oliveira & Monica Andrade
Advertising
Francisco Pascual Cruz, Amaia Santiago Quintas & Sofia Proenza Rojo
Advertising
Hatem El Akad, Donghoon Lee & Erica Yoshimura
Advertising
Hollie Edward
Advertising
Maidenly Pham & Sofia Coelho
Advertising
Dylan Radnor Williams & Annabel Bexfield
Advertising
Radhika Subramanian & Shatrunjay Devvrat
Advertising
Marie Jose Van Zantvoort
Advertising
Rohit Wani, Omkcar Shethe, Saloni Mittal, Hitarthy Shah & Ria Kulkarni
Advertising
Lok Tin Nicholas Wong, Long Fung Matthew Cheng, Wing Sze Wong & Hoi Tung Cheung
Advertising
Izabela Dabrowska
Isobel Fiske
Oliver Haswell
Alice Kirby
Phoebe McCaughley
Connie Noble
Jordan Robertson
Lauren Steigerwald
Lucy Burgess
Fashion & Textiles
Alice Hargreeves
Fashion & Textiles
Jack Howden
Fashion & Textiles
Rhiannon Lawson
Fashion & Textiles
Sarah Lumley
Fashion & Textiles
David Prior Hope
Fashion & Textiles
Sarah Rose
Fashion & Textiles
Hantao Shao
Fashion & Textiles
Paige Sharman
Fashion & Textiles
Paige Sharman
Fashion & Textiles
Qian Ting Zhang
Fashion & Textiles
Marianna Lupina
Film & Photography
Maisie Read
Film & Photography
Darcy Shah-Ashworth & Kayleigh Steel
Film & Photography
Lizzie Tebbs
Film & Photography
Alberte Børling Anderson & Helga Askehave
Graphic Design
Shaunna Bowen
Graphic Design
Giulia Bronzatto
Graphic Design
Siobhan Daley
Graphic Design
Camilla Gallacher
Graphic Design
Courtney Grant
Graphic Design
Jama Jama
Graphic Design
Charlotte Johnstone
Graphic Design
Rianne Jones
Graphic Design
Kat Mellor
Graphic Design
Marina Rouco Duran
Graphic Design
James Seddon
Graphic Design
Thomas Smale
Graphic Design
Emily Strefford-Johnson
Graphic Design
Joseph Wadelin
Graphic Design
Kelly Whitcombe
Graphic Design
Clara Wikstrom
Graphic Design
Annie Arnold
Nicole Broad
Tasha Dale
Amber Morris
Maria Elena Gabriela Pais
Evie Shepherd
Fay Troote
Annie Harding
Product & Structural Design
Bethany Lawrence
Service Design
Holly Boden
Graphic Design
Emily Sorrell & Charlotte Higgins
Service Design
Daphne Tsang, Max Graham, Archie Tzu-Chi Lin, Samantha Maclusky, Yukyung Kim & Georgios Kyrou
Service Design
Joe Atkin
Product & Structural Design
Neha Biluve, Omkcar Shethe & Saloni Mittal
Product & Structural Design
Hatem El Akad, Amber Jolley, Renny Eackelbary, Neha Biluve & Prasiddha Thiyagarajan
Product & Structural Design
Jialin Ke, Y Pham & Jessica Tao
Product & Structural Design
Juli LeBlanc, Michelle Wang & Sabrina Cabrera
Product & Structural Design
Emma McKell
Product & Structural Design
Juan Francisco Paredes, Regina Marcos & Ricardo Ramos
Product & Structural Design
Leonardo Russo
Product & Structural Design
Shannon Sanders
Product & Structural Design
Holly Staines & Ellie Skidmore
Product & Structural Design
Priya Wadher
Product & Structural Design
Matt Fergusson
Product & Structural Design
Vicky Barlow
Service Design
Lucy Gregory, Emily Bryant & Joe Moreno
Service Design
Ellie Gilbert-Ryan
Advertising
Andrea Baridon, Marta Iglesias & Alana Vitrian
Advertising
Natasha Over
Service Design
Chloe Evans
Architecture, Engineering & Interior Design
Gemra Dominika
Service Design
Jonatan Hedetoft
Architecture, Engineering & Interior Design
Deborah Pedraza & Maria Duda
Architecture, Engineering & Interior Design
Beatrice Rita
Architecture, Engineering & Interior Design
Heather Savage
Architecture, Engineering & Interior Design
Kaitlyn Campbell
Digital & Technology
Shahabedin Zeini Aslani & Reyhaneh Mozaffar
Architecture, Engineering & Interior Design
Adriana Alvarado
Digital & Technology
Eleanor Copp
Digital & Technology
Emilia Dabrowska, Scarlett Maestre, Ivanks Urrea, Ralph Vibar & Christina Santos
Digital & Technology
Hatem El Akad, Paola Delgado Cornejo & Donghoon Lee
Digital & Technology
Mariana Esquer Andrade, Marco Antonio Machado García & Sandra Cecilia Gómez Villareal
Digital & Technology
Megan Howard
Digital & Technology
Noah Johnson, Yuxuan Jin, XiangXi Xiao, Maya Gupta & Amelia Hoch
Digital & Technology
Kevin Krooks
Digital & Technology
Rhea Kumar & Willow Ennen
Digital & Technology
Tsz Ching Lau, Pak Hei Lam & Ho Yin Ho
Digital & Technology
Carolina Oliveira & Gissell Torres
Digital & Technology
Francisco Pascual Cruz, Amaia Santiago Quintas & Sofia Proenza Rojo
Digital & Technology
Bryony Rogers
Digital & Technology
Casper Schmidt Nielsen & Christian Lyngs
Digital & Technology
Belfug Sener
Digital & Technology
Jack Strachan
Digital & Technology
Maya Summers
Digital & Technology
Simone Weilborg & Sofie Saietz Bergstrand
Digital & Technology