Alicia Cliffe, Katy Edelsten
Advertising
Joao Magalhaes, Humberto Belli, Zuheir Kotob
Advertising
Nancy Johana Martinez, Zuheir Kotob
Advertising
Jordan Williams, Daniel Mitchell
Advertising
Josefin Roxeheim, Agnes Uggla, Emily Berger
Advertising
Katie Burleson, Bobby Kuhn, Richard Cruz
Advertising
Kieran James
Advertising
Larries Ng, Kimberley Cordeiro
Advertising
Myeongseok Cheon, Pere Suana Viu
Advertising
Myeongseok Cheon
Advertising
Samantha Cable, Will Winter-Irving
Advertising
Sebastian Thomas, Matthew Kennedy
Advertising
Steven Kong, Shaira Khan, Daniel Liakh
Advertising
Tammy Johal
Advertising
Jin Zhang, Yi Zhao
Architecture, Engineering & Interior Design
Damir Krdzovic, Mette Vinther, Jensen Aino Michelsen
Architecture, Engineering & Interior Design
Emily Hunter, Keava Fraser
Architecture, Engineering & Interior Design
Emma Beadle, Caroline Bergum
Architecture, Engineering & Interior Design
Karolina Bednorz
Architecture, Engineering & Interior Design
Wanryeol Baek, Hyun Bae Moon, Seoyeon Yeo, Jinhan Park
Architecture, Engineering & Interior Design
Alexandra Heim, Kitti Hsiang
Architecture, Engineering & Interior Design
Claudine Castillo
Fashion & Textiles
Isabelle Regier
Fashion & Textiles
Joy Pocock
Fashion & Textiles
Mayya Saliba
Fashion & Textiles
Miriam Laubner
Fashion & Textiles
Noah Hilditch
Fashion & Textiles
Sintija Avotniece
Fashion & Textiles
Tatiana Iliopoulou
Fashion & Textiles
Isabella Ita, Tayiba Sayed
Jose Montemayor, Rebecca Abdy
Film & Photography
Kat Tindle
Film & Photography
Khaila Williams
Film & Photography
Kiran Tasneem
Film & Photography
Leah Wareham
Film & Photography
Osian Grifford
Film & Photography
Shantay Stephenson
Film & Photography
Zuheir Kotob
Zuheir Kotob
Film & Photography
Alice Anstey
Alice Pomfret
Janaki Chengalath, Asta Agustsdottir
Alfred Mills
Amber Ruske
Arnas Samuolis
Ashley Schofield
Daniel Liakh, Josh Crostan, Dmytro Khrunevych
Jonathan Stannard
Lauren Cotterell
Lewis Parker
Matthew Oxley
Nadezda Vizzacaja
Sophie Landick
Steve Reynolds, Marco Persichillo
Amy Moss
Beth Johnson, Sam Reilly, Jack Gregson
Brandon Kent
Charlotte Parsons
Christopher Plotts
Georgia Dench
Kostia Liakhov, Vlad Tarziu, Samantha Cable
Laura McHugh
Lucy Shaw
Namen Basil
Peter Mead
Phoebe Mikalonis
Rose Barrow
Tushita Gupta
Izzi Hays
Product & Structural Design
Kate Caven
Product & Structural Design
Lauren Platts, Izzi Hays
Product & Structural Design
Amalie Skrede, Charley Pothecary
Product & Structural Design
Ben Hamlyn
Product & Structural Design
Chi Tang Chan
Product & Structural Design
Lee Heeji
Product & Structural Design
Samantha Cable, Rafael Martins
Product & Structural Design