Sir Quentin Blake
Animation
Illustration
Sir Jonathon Porritt
Ambassador
John-Paul Flintoff
Ambassador
Professor Helen Storey MBE
Ambassador
Nicholas Hulley & Nadja Lossgott
Advertising
Omar Vulpinari
Ambassador
Becky McOwen-Banks
Advertising
Laura Jordan Bambach
Advertising
Dan Burgess
Advertising
Kwame Ferreira
Advertising
Henry Hitchcox
Advertising
Thomas Kolster
Advertising
Nick Entwistle
Advertising
Shannie Mears
Advertising
Trevor Robinson
Advertising
Steve Vranakis
Advertising
Michael Wolff
Advertising
Dinah Casson
Architecture, Engineering & Interior Design
Oliver Heath
Architecture, Engineering & Interior Design
Simon Conder
Architecture, Engineering & Interior Design
Stephanie Mills
Architecture, Engineering & Interior Design
Seetal Solanki
Architecture, Engineering & Interior Design
Sevra Davis
Architecture, Engineering & Interior Design
Rob Partridge
Architecture, Engineering & Interior Design
Paul Williams OBE
Architecture, Engineering & Interior Design
Sophie Slater
Fashion & Textiles
Wendy Dagworthy
Fashion & Textiles
Georgina Von Etzdorf
Fashion & Textiles
Carol Rose
Fashion & Textiles
Jo Godden
Fashion & Textiles
Wayne Hemingway
Fashion & Textiles
Dilys Williams
Fashion & Textiles
Ben Akers
Film & Photography
Jenny Gordon
Film & Photography
Brigitte Scheffer
Film & Photography
Darren Conway
Film & Photography
Giles Duley
Film & Photography
Graeme Robertson
Film & Photography
Polly Morland
Film & Photography
Fred Scott
Film & Photography
Alex Bec
Paul Ayre
Graphic Design
Tara Hanrahan
Graphic Design
Service Design
Margaret Calvert OBE
Graphic Design
Service Design
Andrea Maloney
Graphic Design
Service Design
Amelia Noble
Graphic Design
Service Design
Pali Palavathanan
Graphic Design
Service Design
David Pocknell
Graphic Design
Service Design
Vicki Young
Marina Willer
Angus Hyland
Chris Wilson
Animation
Illustration
Duncan Morrison
Animation
Illustration
Marion Deuchars
Animation
Illustration
Kate Gibb
Philip Hunt
Animation
Illustration
Naresh Ramchandani
Professor Lawrence Zeegen
Lauren Currie
Product & Structural Design
Dee Halligan
Product & Structural Design
Jane Ní Dhulchaointigh
Product & Structural Design
Ian Callum
Product & Structural Design
Sebastian Conran
Product & Structural Design
Safia Qureshi
Product & Structural Design
Alex Bone
Product & Structural Design
Robin Levien
Product & Structural Design
Steve O’Connor
Product & Structural Design
Jim Reeves
Product & Structural Design
Chris Sherwin
Product & Structural Design
Matthew Tidnam
Product & Structural Design
Sam Applebee
Digital & Technology
Pip Jamieson
Digital & Technology
Ken Kirton
Digital & Technology
Scott Ewings
Digital & Technology
Joyce Li
Digital & Technology
Neef Rahman
Digital & Technology
Umesh Pandya
Digital & Technology
Daljit Singh
Nicola Mendelsohn
Mat Hunter